Telefon
WhatsApp
İnstagram
Tedarik Süreç Yönetimi
Tedarik Süreç Yönetimi

Tedarik Süreç Yönetimi

Proses süreçlerinin baş döndürücü hızı, firmaların ellerindeki kaynakları daha efektif kullanmalarını zorunlu kılmaktadır. Bununla birlikte bakım ve/veya onarım faaliyetlerinin hızlı ve hatasız olarak tamamlanması için gerekli ön önemli husus "Malzeme Süreçleri"nin en efektif şekilde yönetilmesidir.

Turan Mekatronik tarafından hazırlıktan teslimata kadar bütünleşik olarak yürütülen tedarik süreci, müşterilerimizin değişken ihtiyaçlarına karşılayabilecek şekilde yürütülmektedir.

Özellikle firmaların ellerindeki kısıtlı kaynakların esnek olmadığı veya hızlı aksiyon alınması gereken durumlarda Turan Mekatronik olarak daima yanınızdayız. gerek temin süreçlerini yürütme, gerekse yedek parça modelleme ve üretim aşamalarını müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda karşılıklı yapılan değerlendirme ile hızlı ve güvenilir biçimde yürütüyoruz

.*Çözüm Odaklı Süreç Yönetimi*

Malzeme süreç yönetimi ve onarım yedeklerinin temini süreçlerini hızlı bir şekilde yürüterek müşterilerimizin %100 memnuniyetiyle bu süreçleri tamamlamaktayız.